Hemen Ara 0536 486 10 74

Klozet Tamiratı

Klozet Tamiri konusunda firmamız su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, klozet tamiri, su kaçağı tamiratı, musluk değişim ve tamircisi. Her nevi su tesisat arızasında bizleri arayıp destek alabilirsiniz.

Klozet sifon tamircisi, su tesisat arıza tespit, su tesisat kurulum, cihazlı su tesisatçı, armatür montajı, musluk değişimi. Ayrıca Kombi, petek hizmetlerini veriyoruz.

Kullanım alanlarının temel direği Sıhhi Tesisatlar oluşturmaktadır. İlk yapım aşamasında veya sonradan oluşan su tesisat arızalarının büyümemesi ve daha çok maddi kayıplara uğramamak için  işinin ehli su tesisat ustalarıyla çalışmanızı dileriz.

Su sektörü öyle bir duruma geldi ki günümüzde kapıcısından tut  sıvacısı, boyacısı vesaire eli anahtar tutar herkes eğitim almadan yapabilirim mantığıyla bu sektöre adım atmaya başlamışlardır. Tesisatçı olmayan ama kendini tesisatçı olarak gören kişilerin yaptığı işlerin geri dönüşümleriyle çok karşılaşmaktayız. Siz siz olun böyle işi bilmeyen usta görünümlü kişilere tamir ve su tesisat kurulumlarını yaptırmayınız. Emin olun yaptırdığınız takdirde daha çok maddi zarar ve zaman kaybedersiniz.

Firmamız her daim tesisat hizmetlerini profesyonel cihazlarla sunmaktadır. Klozet arızaları, sifon arızası, banyo tıkanıklık sorunları, tıkanan mutfakları açma hizmeti. Su tesisat değişim ve kurulumu, tamir tadilat işlemleri, Klozet, lavabo, batarya, musluk, vana ve su saati montaj ve değişim işlemleri, çamaşır ve bulaşık makinesi kurulumu ve kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma cihazlarımızla her an hizmete hazırız.